We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Hlad (SF Mini Benefit)

by Pacino

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      50 CZK  or more

     

1.
Hlad 04:33
Snídáš záda holý zdi se plněj stínem. Prašná mlha v rohu dříme. Křehký prsty jsou cizí a trochu pálí. Topíš ten dým, jak zvolna klesá k nohám v bahně tiše září. Chybí ti pot, hledáš v kapsách, na dně trochu soli. Hladový tělo v mokrejch hadrech, pošli ho napřed dech ho dožene. Dusíš se sklem v půl druhý ráno děsí konec. Ve zkyslym triku strávíš šestej den. Topíš ten dým, jak zvolna klesá k nohám v bahně tiše září. Daleko vody dům, kde místo střechy jsou větve bez listí. Hladový tělo v mokrejch hadrech, pošli ho napřed dech ho dožene.
2.
Marek 02:06
3.
Písek pole 01:47

about

Tohle bude rychlý: izolace měla za následek to, že nová deska Pacino je nademovaná, a až to půjde, nahrajem ji. Jeden song z tohodle překvapivě plodného období jsme tandemově (kytary a zpěv v Praze, bicí a basa na základně v orlovské Futře) nahráli na dálku. Jmenuje se Hlad a postavili jsme kolem něj EP. Podstoupili jsme taky lehký nostalgia trip a tak na něm najdeš ještě živou, celokapelní verzi Marka ze studia JAMU a Písek pole, cca šest let starou věc, která se nevešla na náš první oficiální release.
Stojí to padesát a víc. Pokud se něco vybere, vše půjde na pomoc se zaplacením nájmu olomoucké SF Mini, což je z našeho pohledu důležitý prostor pro DIY kulturu v režii super party lidí. Jako všechny kluby v česku i oni přišli o možnost zabezpečit pořádáním koncertů finanční provoz místa.
SF Mini je kolektiv složený ze tří propojených segmentů: zkušebny, DIY skejtová scéna v Olomouci a pořádání koncertů. Koncertnímu kolektivu vypadly příjmy a i přes to, že náklady nejsou kdoví jak vysoké, parta musí hledat různé způsoby výdělku. Jedním z nich je třeba benefiční káva od kolektivu Black Seeds a tím dalším je třeba benefiční nahrávka, jako je tahle.
Dík,
Pacino.

English version:
This is going to be quick: one of the perks of these times of isolation is, that demos for second Pacino LP are nearly finished and recording sessions start as soon as possible. We recorded one of the songs separatedly (guitars and vocals in Prague, drums and bass in our homebase in Futra). It´s called Hlad (Hunger).
We set the price at 50czk and more – all proceeds are going to help pay the rent at the SF MINI in Olomouc. SF Mini do punk shows, contains a rehearsal place and is a important place for local skateboard scene. Due to the fact that all shows had been cancelled due the Covid-19, they lost the finances needed to pay the rent.
Thanks,

Pacino.

credits

released April 14, 2020

Pacino are: Tomáš, Jakub, Radomír.
Hlad recorded at prague apartment and homebase in Orlová.

Live full band version of Marek recorded by Vota Hájek in JAMU studio at Divadlo Na Orlí.

Písek pole is and unreleased track recorded at old rehearsal place in Orlová, 2015.

Cover art by Tomáš Mitura.

license

all rights reserved

tags

about

Pacino Orlová, Czechia

GIGS:

24.6. Luhovaný Vincent

8.7. Festival Boskovice

29-31.7. FLUFF FEST

5.8.Beseda u Bigbítu

6.8. Povaleč
... more

shows

contact / help

Contact Pacino

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Pacino, you may also like: